Začátek školního roku

01.09.2017 22:41

Vážení rodiče,

konec prázdnin se nezadržitelně blíží a opět nám začíná nový školní rok, a proto zasílám informace ohledně organizace prvního týdne. 

4.9. - V pondělí se sejdeme opět v naší třídě 4.C, přivítáme se a skončíme v 8:45 hod

Děti si přinesou, zkontrolovaný a doplněný penál. Vzhledem k tomu, že učebnice dostali děti v červnu, není aktovka v tento den nutná.  Neposílejte v tento den hygienické potřeby. Až od úterý prosím ;-).

 Děti si  přinesou domů rozvrh hodin a ŽK, kterou vyplňte na úvodní stránce, obalte a podepište viditelně na titulní stranu.

Družina ani oběd tento den není. Děti budu odvádět po vyučovací hodině k šatnám. Prosím, vyzvedávejte si děti u šaten. Pokud bude dítě odcházet samotné, je nutný podepsaný lístek, že přebíráte zodpovědnost. Děkuji.

5.9- V úterý si děti přinesou aktovku, penál a učebnice.

Učebnice budou obalené, velkým písmem na štítku na titulní straně podepsané a na listu papíru bude mít dítě napsaný a podepsaný přesný stav učebnic- abychom předešli nedorozumění. (viz informace na konci šk. roku). Učebnice, které budou v pořádku, si budou moci děti nechat ve škole.

Tento den budu již vybírat 900,- Kč (viz seznam pomůcek do 4. třídy).

Děti dostanou klíček od šatní skříňky (Dvojice možné pouze v rámci naší třídy. Jen jedno dítě bude mít skříňku s jedním dítětem ze 4.B. Pokud tam někdo máte kamaráda, budu ráda, když se nabídnete). 

Pohovoříme si o bezpečnosti a připomeneme si školní řád. Rozdáme si a nadepíšeme si sešity a pracovní sešity, které mám u sebe a děti si je doma obalí a nadepíší. Vyučování končí v 11:40 hod.

6.9. - ve středu se již děti v šatně přezují, přinesou si věci na TV (i na ven), aktovku s učebnicemi dle rozvrhu a začneme se učit, končíme v 11:40 hod.

7.9. - od čtvrtka bude vyučování probíhat i končit podle rozvrhu

8.9. - v pátek uzavíráme platby 900 Kč.

 

Během týdne, ale nejpozději do  pátku, děti přinesou boxíky, doplněné kufříky na VV, šanony na  portfolio s "košilkami", hygienické potřeby, platbu 900 Kč,  apod...

Veškeré učebnice, pracovní sešity i sešity budou obalené a podepsané.

Opět prosím o spolupráci. Pomozte dětem, aby měly vše v pořádku a mohly se od pondělí plně věnovat učení. Děkuji:-).

 

Jiné:

1) Zkontrolujte si prosím přihlášení k elektronické žákovské knížce! Pokud nefunguje nebo jste ztratili heslo, dejte mi vědět. (mail,SMS)

Při změně mailové adresy či telefonu- informujte mne prosím co nejdříve.

 

2) Pokud budete mít zájem o školní kroužek, zasílám v příloze jejich nabídku.

 

3) Společná třídní schůzka proběhne v úterý  19.září od 17:00 hod. Rozmyslete si prosím, zda budete mít zájem o školu v přírodě. V případě zájmu budu chtít podepsat závaznou přihlášku, abych mohla podepsat smlouvu. (V jednání jsou: Lučkovice, 4.-8.6.2018, cena cca 2800 Kč.)

 

4) V letošním školním roce bude opět probíhat kroužek "doučování", který bude probíhat  v pondělí od 12:55 hodin (na jednu hodinu). Doučování bude probíhat každé pondělí v trvání 16 hodin po sobě jdoucích. Proto, aby měl tento kroužek význam, musí dítě chtít chodit a počet žáků je omezen. Již nyní mě můžete informovat o předběžném zájmu. Pokud by byl zájem větší, vyberou se přednostně slabší žáci. Děkuji za pochopení.

 

5) Dne 29.9.2017 budou mít děti ředitelské volno.

 

Přeji Vám i dětem dobrý start a hlavně pohodový a úspěšný školní rok :-).

 

—————

Zpět


Kontakt

skolaci2014

604433284 -Mgr. Novotná Lucie

(sms s rychlou omluvou dítěte či s důležitou informací. Volat prosím jen v případě neodkladného problému-děkuji za pochopení)

fotky: https://jzs1c-2014.rajce.idnes.cz

elektronická ŽK: https://jzs.cz/uvod/el-zakovska-knizka/